Hakkımızda

Hukuk şirketimiz 2012 yılından bugüne kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Hukuk bürosu 2012 yılında Av. Bilal ÇELİK tarafından kurulmuştur.
Her daim müvekkilleri lehine etkin hukuki ve fiili sonuçlar elde etmek gayesiyle çalışan ÇELİK Hukuk ve Danışmanlık, kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği istikrarlı büyüme ivmesi ile bugün itibariyle kendi bünyesinde geniş saha ve idari personelden oluşan genç ve dinamik kadrosu ile müvekkillerine hizmet vermektedir.
ÇELİK Hukuk ve Danışmanlık, üzerinde çalıştığı dava ve işlerde kendi hukuk kadrosu ile nitelikli sonuçlar ürettiği gibi bunun yanı sıra gereksinim duyulması halinde akademisyen hocalardan ve tecrübeli emekli hâkim ve savcılardan da uzmanlık alanlarına göre mütalaalar alarak oluşturduğu “ortak hukuk aklı” ışığında mesleki faaliyetlerini nitelikli bir şekilde icra ettirmektedir.
ÇELİK Hukuk ve Danışmanlık olarak bizler şu hususu önemle belirtmek isteriz ki bugün itibariyle ulaşmış olduğumuz başarılı noktanın mimarı, her sektörden var olan geniş müvekkil portföyümüzün bize duyduğu güven ve bizim bu güvene dayalı olarak ortaya koyduğumuz liyakatli ve özenli çalışma performansımızdır.

ÇELİK Hukuk ve Danışmanlık
Ailesi olarak;
Saygı ve Sevgilerimizle…

Faaliyet Alanlarımız

Avukata Sor